piruety.net
Podziel się na facebooku

Relacja: Jack & Jill w Kafe Jerzy

napisał w poniedziałek 1.02.2010 w kategorii Inne

W czwartek 4. lutego 2010 w Kafe Jerzy w Szczecinie odbył się konkurs salsy. Konkurs przebiegał na zasadach Jack & Jill. Polegało to na tym, że 10 par chętnych do wzięcia udziału w zabawie zapisały się u organizatorów. Następnie tuż przed konkursem odbyło się losowanie. Partnerzy wylosowali, z którą partnerką wystąpią. W tym momencie zaczęła grać muzyka, a nowo poznani partnerzy musieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Najpierw tańczyliśmy do spokojnej salsy, by móc wykazać się znajomością techniki, potem szybszej, na koniec merenge. Jury oceniało umiejętność improwizacji oraz przede wszystkim – jak radziliśmy sobie w tańcu z nieznanym nam partnerem/partnerką.

Po trzech utworach Jury wybrało pięć par – finalistów. Wszyscy zatańczyliśmy do piosenki „Lady” w wykonaniu Orchestra la Palabra:

I po tej piosence było już wiadomo:) Były tylko dwa miejsca – jedno pierwsze i cztery drugie. Tak się jakoś złożyło, że wygrała szczęśliwa para numer 3, czyli Ala i ja 🙂 Wśród nagród była oryginalna płyta z tango i salsą, oraz kursy oraz lekcje indywidualne w 3 szczecińskich szkołach tańca.

Impreza zorganizowana była wspólnymi siłami wszystkich szczecińskich szkół salsy i miała na celu popularyzację niedawno wznowionych czwartkowych imprez w Kafe Jerzy. I trzeba przyznać – udało się 🙂

Podziel się :, , , , ,
2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza, aby przeszukać witrynę:

Wciąż nie znalazłeś? Zostaw swój komentarz albo napisz do nas, a my zajmiemy się tym!

Zobacz także!

Kilka polecanych stron...